Про це своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп Ігор Васюник.

«Поки сільгоспвиробники борються з бюрократією та корупцією, їхні землі захоплюють рейдери, переорюють вже засіяні площі, – написав він.

«У самому Львові рейдери (спільно з професійними гастролерами з Сєвєродонецька) захопили адміністрацію Привокзального ринку. Молодики з автоматами та битами збирають із заляканих підприємців побори. Гроші збирають у відро…В обох випадках кінці ведуть до колишніх соратників Медведчука. Ці виродки звикли нарощувати свої статки за рахунок рейдерства та крадіжок. Користуючись нестабільністю на Сході, вони продовжують свою злочину діяльність», – наголосив нардеп.

Як зазначив Ігор Васюник, він вже обговорював це питання із заступником міністра МВС України. Той пообіцяв якомога швидше навести лад із міськими ринками Львова. Народний депутат України занепокоєний тим, що новопризначений прокурор Львівщини Володимир Гураль жодним чином не реагує на очевидні порушення закону рейдерами.

«Відповідні звернення та скарги вже давно надійшли в прокуратуру, але жодної реакції. Натомість, львів’яни, які пікетували у вівторок обласну прокуратуру, розповідають, що бачили на прийомі в одного з прокурорів одного з можливих кураторів рейдерів «Привокзального!» Питання…», – додав Васюник.

Йдеться про одіозного Валерія Гончарова – рекетира, тісно пов'язаного із кумом Володимира Путіна - Віктором Медведчуком. Тепер він зібрався «захищати» ринок «Привокзальний».

Нагадаємо, що 26 лютого адміністрацію ринку «Привокзальний» захопили невідомі, представляючись «Автономним опором» та Асоціацією вільних профспілок Львівщини. Керує бунтівними підприємцями одіозна активістка Оксана Козлова та її колега із міста Сєвєродонецьк Лариса Брильова.

Їх, разом із «Автономним опором» пов’язують із головою Всеукраїнської профспілкової організації «Захист праці» – Олегом Верником, який, своєю чергою, має стосунок до найбільш проросійського політика в Україні - Віктора Медведчука. На рейдерів із «Привокзального» завели кілька кримінальних проваджень.