Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові, що на вул. Антоновича, 130, створює чималі незручності мешканцям прилеглих будинків. Адже під'їзди і прибудинкові території, де вони проживають, часто слугують вбиральнями для людей, які очікують в черзі до Консуляту, – інформує Громадська організація «Розвиток Громади».

«Працівники розташованих поруч магазинів та офісів розповідають про людей, які взимку просяться погрітися, влітку охолодитися і цілий рік використовують їхні вбиральні як громадські. Подбати про своїх громадян мала б, у першу чергу, місцева влада, адже потерпають від таких умов не стільки відвідувачі Консуляту, скільки мешканці прилеглих будинків. Зрозуміло, що звертатися до європейської держави створити сервісний центр для українських громадян виглядає занадто зухвалим, однак забезпечити хоча б першочергові потреби громадян могла б місцева влада», – йдеться у повідомленні.

Лише за один день ініціативна група зібрала понад 100 підписів мешканців прилеглих будинків і власників розташованого поруч бізнесу щодо вирішення цієї проблеми. Представники Громадської організації «Розвиток Громади» взялися за вирішення цього питання через скерування відповідних звернень до місцевих органів влади та прохання до Генерального Консульства Чеської Республіки.

«Маємо велике сподівання, що розголос щодо цієї теми дозволить покращити умови надання послуг українцям Генконсульством Чеської Республіки і щоденне життя львів'ян прилеглих будинків», – наголошують у громадській організації.

 

«Вголос»