Андрій Садовий нагадав, що львів’яни уже мали можливість презентувати своє місто в багатьох куточках України. Проте, як наголосив мер, «ми з особливою теплотою згадуємо Дні Львова, які відбулися в Луганську».

«Дуже символічно і приємно, що перший візит у відповідь ми у Львові маємо від міста Луганська. Ми маємо багато міст-побратимів у світі. Але я б хотів, щоб найбільшими нашими побратимами були міста нашої України, нашої держави. Щоб через таке спілкування ми краще пізнавали один одного. Щоб ми бачили велич, силу і потугу нашої країни. Щоб ми спілкувалися напряму, а не через призму телебачення і думок політиків, які дуже часто нав’язують особливо в політичних аспектах свої думки. А ми є всі українці. Ми є велика потужна нація Україна», – підкреслив Андрій Садовий під час відкриття днів Луганська. 

Сьогодні ж Львову подарували дерев’яного бабака «Степана». Ця тварина  є символом Луганська і зображений на гербі цього міста. Крім того, на Площі Ринок усі охочі могли побачити мініатюрну футбольну команду з дерев’яних бабаків, яку виготовив народний майстер Олександр Романенко. 

Також під час урочистостей Олександр Ткаченко повідомив, що сьогодні мерії двох міст підпишуть меморандум про співпрацю, яка реалізовуватиметься в культурній та освітній площинах.