З початку матчу підопічні Романа Ковальчика прогнозовано пішли у пресинг. Така тактика дала свої плоди господарям, адже «енергетики» отримали певні проблеми з виходом у позиційну атаку. Шанс пробити Лисенка на першій хвилині матчу отримав колишній гравець львівської команди Дмитро Іванов. З ударом гравця «ЛТК» кіпер львів’ян впорався. Тиск «телефоністів» продовжили Разуванов та Свірідов. З їхніми ударами Лисенко також справився.

На усі удари господарів «енергетики» відповіли небезпечною контратакою, яка завершилася ударом Чепорнюка та сейвом Савенка. Двічі мимо пробив Коваль, однак ці удари небезпечними назвати язик не повернеться. Загалом, «ЛТК» перегравала «Енергію» і виглядала цікавіше за свого суперника. В якійсь мірі гостям зі Львова щастило у тому, що м’яч не залітав у ворота «Енергії». На 9-ій хвилині першого тайму стався епізод, який не стане окрасою жодного матчу. Сергій Коваль зіграв не по-спортивному, навмисно штовхнувши Олександра Стрільця і у боротьбі за м’яч. На майданчик навіть вибіг вболівальник «ЛТК», який був готовий з’ясувати стосунки з гравцем «Енергії». Завершилося усе тим, що Коваля вилучили, а Стрілець отримав жовтку картку.

У чисельній меншості галичани не вистояли. Артем Рось у середині першого тайму метрів з семи відправив гармату у ворота Лисенка. Владислав виручити не зміг. При рахунку 1:0 на користь «ЛТК» Свірідов небезпечно пробив над воротами. У відповідь гості зі Львова зрівняли рахунок. Ільдар Макаєв знову довів, що саме він є лідером сучасної «Енергії». Ільдар прийняв передачу зі своєї частини майдачника, одним дотиком зупинив м’яч, а іншим пробив «по вухах» Савенку – 1:1.

Хоч і «енергетики» зрівняли рахунок, радіти їм не було за що. Контроль м’яча не вдавався, з позиційною атакою були проблеми, а у захисті також виникали дірки. З такою грою «Енергія» догралася до того, що пропустила вдруге. Кузь віддав гросмейстерську передачу на Разуванова, який з розбігу поцілив прямісінько в кут воріт – 2:1.

Попри невиразну гру, чемпіони України у першому таймі отримали шанс зрівняти рахунок. Утім, Максим Павленко не реалізував вихід сам на сам з Савенком. Воротар «ЛТК» зіграв вище усіляких похвал. Непогано в гру вписався Павло Пічкуров, який отримав шанс себе проявити від головного тренера команди Миколи Сича. Павло двічі по-справжньому загрожував воротам суперника наприкінці першого тайму, однак двічі господарів виручав Савенко.

На початку другого тайму дві нагоди відзначитися втратив Тарас Кузь. Екс-«енергетик» спочатку пробив у Лисенка з кількох метрів, а у наступному епізоді з метра (!) не влучив у ворота, замикаючи передачу партнера. Коли не забили з вигідних позицій «телефоністи» Свірідов та Іванов, на майданчику почалася рівна гра. «Енергетикам» уже більше вдавалося в позиційній атаці, аніж у першому таймі. Окремий ігровий відрізок «Енергії» таки вдався. Гості зі Львова ставали все ближчими і ближчими до взяття воріт. Не щастило забити Чепорнюку та Пічкурову. Сергій не влучив у ворота, а Павло пробив у стійку з гри та у воротаря зі штрафного. Утім, підопічні Миколи Сича свого таки добилися. «Пожежа» у штрафному майдачнику «ЛТК» завершилася ударом Макаєва, сейвом Савенка та випадковим добиванням Чепорнюка. М’яч знайшов ногу гравця «Енергії» і закотився у ворота. При рахунку 2:2 галичани мали єдиний шанс вийти вперед. Простріл Якуніна не замкнув ніхто… Після цього на майданчику наступив час одного з лідерів «ЛТК» Богдана Свірідова. Спочатку він пробив мимо Лисенка і мимо воріт, а на 35-ій хвилині в дотик пробив точно ві ціль після передачі Артема Рося – 3:2.

Відігратися «енергетики» спробували з п’ятим польовим гравцем. Утім, з таким розіграшем «зайвого» львів’янам нічого доброго не світило. Як наслідок – ще два м’ячі у порожні ворота від Аретма Рося та воротаря Юрія Савенка.

У підсумку 5:2 – поразка «Енергії». Прикра це випадковість чи закономірність результату, покажуть лише наступні матчі чемпіонату.

ЛТК (Луганськ) - «Енергія» (Львів) 5:2 (2:1)
Луганськ 03.02.2013
Голи: Рось (10, 39), Разуванов (15), Свірідов (35), Савенко (39) – Макаєв (14), Чепорнюк (31)
Попередження: Стрілець (9)
Вилучення: Коваль (9)
ЛТК: Савенко - Кузь, Разуванов, Іванов, Бессалов - Рось, Шпигар, Стрілець, Свірідов - Литвинов, Лазикін
«Енергія»: Лисенко – Макаєв, Чепорнюк, Бондар, Коваль, Легчанов (12) - Якунін, Павленко, Овсянніков, Рогачов, Пічкуров (16) - Кардаш
Арбітри: Станіслав Туржанський (Запоріжжя), Руслан Хоботов (Київ)