Депутат Львівської міської ради Віра Лясковська вважає, що засідання депутатів міськради, яке відбулося вчора, було цілком законним. Про це вона заявила сьогодні під час круглого столу.

«32 депутати звернулися до голови, щоб провести пленарне засідання, аби продовжити розгляд тих питань, які не розглянули на минулих засіданнях. Це відповідає чинному законодавству, в першу чергу про місцеве самоврядування. Згідно із чинним законодавством, ми провели вчора засідання без порушення жодної статті», - сказала пані Лясковська.

Що ж стосується заяви Буняка про те, що він ініціюватиме розпуск депутатів міської ради, то, за словами Віри Лясковської, він не має жодного юридичного права на це, а його заяву на можна сприймати всерйоз, бо вона не матиме жодного реального підтвердження.

Нагадаємо, що вчора під час прес-конференції, міський голова Львова Любомир Буняк заявив: “Сьогодні нічого не сталося. Повний нуль. Відбулися збори депутатів і всі ці рішення не мають ніякої легітимності. І це я прошу довести до громади, бо це протизаконно.
Це порушення як регламенту міської ради, так і законодавства. Ці рішення не будуть зареєстровані і підписані, бо немає що підписувати”.

Львівський портал