Личаківська районна організація СДПУ(О) м. Львова визнала народним президентом Віктора Ющенка, ― повідомив сьогодні на прес-конференції секретар Личаківської районної організації СДПУ(О) м. Львова Андрій Гудзоватий.
„Я і Личаківський комітет підтримує народного президента Ющенка Віктора Андрійовича”, ― сказав він.
Андрій Гудзоватий розповів, що СДПУ(О) у Львівській області проводила роботу по проведенню виборів нечесно. „Нас заставляли збирати відкріпні талони, нас заставляли робити ті речі, які на сьогоднішній день не знаходяться в правовому полі і не є законним в нашій державі”, ― зазначив він. За словами Андрія Гудзоватого, від нього особисто вимагали зібрати 50 відкріпних талонів. Секретар парторганізації також повідомив, що такі вказівки давав секретар ЛОО СДПУ(О), народний депутат Ігор Шурма. „Я думаю, що Ігор Шурма не міг такі речі ініціювати самостійно, я думаю, що такі речі все-таки проходили зверху, а не на рівні області”, ― додав він.
Андрій гудзоватий також поінформував, що сьогодні приїхав з Києва, де 3 дні провів на Майдані Незалежності разом зі своїм сином і зі своєю донькою. Він розповів, що у Києві багато його друзів та інших львів‘ян. „Це підтверджує те, що народ не здолати. Нас багато і нас не подолати”, ― наголосив він.
Як повідомляло агентство, сьогодні, 25 листопада, на прес-конференції виконуючий обов‘язки секретаря Львівської міської організації СДПУ(О) Ігор Бегей заявив, що він та ряд членів партії вважає результати виборів президента нелегітимними.
Прес-конференція відбулася після тривалої наради секретарів районних партійних організацій. Частина секретарів районних організацій СДПУ(О) відмовились виступати перед камерами. Сама прес-конференція відбулася в Галицькій районній організації СДПУ(О) м. Львова.
21 листопада відбувся другий тур виборів Президента України.
24 листопада ЦВК оприлюднила результати виборів, відповідно до яких переміг Віктор Янукович, набравши 49,46% голосів виборців. Віктор Ющенко набрав, за даними ЦВК, 46,61% голосів.