Личаківський районний осередок Народної партії України у Львові самоліквідувався. Таке рішення було прийнято сьогодні учасниками зборів Личаківського районного осередку Народної партії України.
На засіданні ректор Академії ветеринарної медицини Роман Кравців, повідомив про свій вихід з НПУ. За словами Романа Кравціва, мотивацією для його виходу з лав партії стало те, що партія підтримала на виборах Віктора Януковича, а народ обрав президентом Віктора Ющенка, і тепер керівництво партії не зможе повністю відстоювати позицій аграріїв в уряді та Верховній Раді.
Ще одною причиною для виходу з партії послужила відсутність роз’яснень щодо трансформації назви партії з Народної аграрної партії в просто Народну партію.
До Личаківського районного партійного осередку НПУ входило близько 117 членів, більшість з яких є викладачами та студентами Академії ветеринарної медицини. На початку засідання було подано близько 60 заяв на вихід з партії. До кінця засідання більше 75% членів подали заяви на вихід з партії. Вже перед закінченням засідання було винесено на голосування пропозицію про ліквідацію районного осередку НПУ. Пропозицію про ліквідацію члени осередку підтримали одноголосно.
Василь Кравців зазначив: „Ми всі обрали Ющенка, і повинні підтримати його не лише словами і діями, але й своєю партійною приналежністю.”. За словами ректора поки що проходить процес виходу з партії, а це справа цілком добровільна, і лише потім будуть обговорюватися можливі подальші дії колишніх членів НПУ.