Про це свідчить опитування соціологічної групи «Рейтинг» станом на листопад, яке провели за підтримки уряду Канади, повідомляє «Українська правда».

З них 32% вважають, що області мають бути частиною України на тих же правах, що й раніше (серед жителів решти України так вважають 53%), 35% – що вони мають отримати додаткові повноваження в рамках реформи з децентралізації (20%), 8% – що мають стати автономними областями (6%).

3% жителів Донбасу вважають, що ті райони, які контролюють бойовики, мають у них і залишатися (серед жителів решти України так вважають 7%), а 7% – що Донбас має стати частиною Росії (2%), ще 1% хоче бачити Донбас незалежною країною (1%).

Опитування проводили 19-30 листопада, було опитано 1800 людей, старших за 18 років, у всіх регіонах, окрім Криму й окупованої частини Донбасу. У підконтрольних районах Донбасу було опитано 1284 людей. Можлива похибка не перевищує 2,3%.

Відзначимо, навіть самі бойовики визнають, що мають низьку підтримку серед місцевого населення. За результатами «соцопитування», на яке вони посилаються, лише 29% населення підтримують «ДНР». Наскільки відверто відповідали жителі окупованих територій під час такого «соцопитування», перевірити складно.