Найбільше тих, хто зневірений, – серед «невизначених» (52%) та прихильників Т.Пастуха, найменше – серед симпатиків ВО Свобода та О.Кайди.

92% вважають, що потрібно оновити склад українського парламенту, однак вірять, що так станеться – трохи більше половини опитаних.

У зміни складу Верховної Ради вірять найбільше прихильники ВО Свобода та ВО Батьківщина (2/3 прихильників), а також О.Кайди. Найменше таких серед тих, хто не визначився з вибором.

Ідеологічні питання хвилюють респондентів не менше економічних, чи соціальних. Так, половина опитаних найбільше очікують від майбутньої Верховної Ради захисту української мови і культури. 42-44% – забезпечення економічного зростання та підвищення зарплат і пенсій.

Третина очікують створення нових робочих місць та подолання корупції у владі.

Кожен п’ятий очікує на висловлення імпічменту Президенту В.Януковичу, звільнення Ю.Тимошенко та Ю.Луценка, покращення якості медичного обслуговування, зменшення податків, забезпечення свободи слова, покращення відносин з ЄС. 15% чекають на підтримку малого та середнього бізнесу, 12% – підвищення якості освіти.

На збільшення повноважень для місцевого самоврядування, об’єднання Сходу та Заходу країни чи підтримку спорту чекає лише кожен десятий. На покращення відносин з Росією сподіваються лише 2%. 10% взагалі нічого не очікують від нової Верховної Ради.

Опитування проводилось 1-12 вересня 2012 р. було опитано 800 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження (для округу загалом): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 3,5%, для значень близьких до 25% - не більше 3,0%, для значень близьких до 10% - не більше 2,1%