Лише завдяки „Нашій Україні” вдалося запобігти замаху на життя народного депутата Тараса Чорновола, ― заявив народний депутат, член фракції „Наша Україна” Ярослав Кендзьор, виступаючи 16 вересня у Львові на віче-реквієм, приуроченому до річниці зникнення журналіста Георгія Гонгадзе.
Ярослав Кендзьор пояснив, що „Наша Україна” викрила спробу посягнути на життя Тараса Чорновола і в такий спосіб запобігла цій спробі, не зважаючи на те, що він „зрадив „Нашу Україну”, зрадив всю Україну”. „Двоє синів вдруге вбивають батька своєю зрадою, зрадою України”, ― додав він.
15 вересня народний депутат України Петро Олійник скерував депутатське звернення на ім’я керівників силових структур та правоохоронних органів Львівщини, в якому попереджає про підготовку замаху на Тараса Чорновола. За словами Петра Олійника, йому стало відомо, що на народного депутата України Тараса Чорновола готується замах під прикриттям загального невдоволення виборців Львова його рішенням стати радником Прем’єр-міністра України Віктора Януковича
Минулого тижня народний депутат, член фракції „Центр” Тарас Чорновіл заявив про свою підтримку прем’єр-міністра України Віктора Януковича і висловив бажання стати його радником.