З нетерпінням чекаємо святого Йорданського празника. Хочеться ще раз переконатися, що справжній голова облдержадміністрації повинен мати не тільки холодний розум, гаряче серце і чисті руки, але й мякенький животик.

Проте, як на зло, погодні умови не дають можливості Петру Олійнику зануритися в ополонку – льоду нема! А без льоду – яка ополонка?

Але Петра Олійника так просто не спинити! Щоб подолати погодні примхи, доказати відданість президентові, а також повеселити жителів Львова і туристів з України і з-за кордону, голова Львівської ОДА звернувся з офіційним листом до мера Львова пана Андрія Садового.

«Пане Садовий. Перебуваючи на такій вагомій і теплій посаді мера обласного цептру ввіреної мені області (П’ємонту демократії)», - говориться в офіційному листі, - «Ви проявили себе як чесний і разом з цим розумний керівник. Ваша винахідливість не знає меж (свідченням останнього є, наприклад, те, що тільки Ви здогадалися залучити до організації катка на площі Ринок якусь нікому не відому комп’ютерну фірму) Ваш талант господарника приніс жителям нашого міста величезну користь (список жителів додається).

Прошу доручити Вашій комп’ютерній фірмі на час празника Водохреща на ввіреному Вам катку (За ратушею) організувати ополонку для того, щоб я, попри усі примхи погоди і глузування злопихателів, зумів вже вкотре залізти в ополонку і продемонструвати тим самим свою відданість Президентові.

Прошу не відмовити.

Щиро. Людина з ополонки президента губернатор Петро Олійник».