Уряд підтримав ініціативу поштової служби, і сьогодні оголосив про зміни в угоді з новозеландської поштовою службою, які набудуть чинності з червня 2015 року.

Свою ініціативу щодо скорочення кількості днів, коли розноситимуть листи, у поштовій службі пояснюють тим, що через стрімке скорочення відправлень, вони ледве зводять кінці з кінцями та близькі до проведення скорочень.

«Кількість поштових відправлень знижується у всьому світі. У Новій Зеландії це відбувається зі швидкістю 8 % на рік», - сказала міністр комунікацій Емі Адамс.

При цьому для сільської місцевості, де кількість відправлених листів зменшується повільніше, ніж у містах, листоноші працюватимуть п'ять днів на тиждень.

Таке рішення влади Нової Зеландії може стати прецедентом для розвинених країн, в яких спостерігається та ж тенденція. До прикладу, поштова служба США довгі роки намагається скасувати доставку пошти по суботах, але місцева влада підтримує цю ініціативу. У Великобританії уряд прийняв рішення приватизувати національного поштового оператора Royal Mail. При цьому британська влада обіцяє зберегти шестиденну доставку пошти.

Джерело: РІА Новини