Поважні медіа поширили чергову брехню від Андрія Садового.

Про це у соціальних мережах написав депутат Львівської міської ради Петро Адамик.

"Не можу не відреагувати на чергову брехню Андрія Садового, яку на жаль поширили, в тому числі – поважні медіа.  У своєму дописі він посилається на якихось "бариг", які вчинили бійку в міській раді сьогодні. Туди ж він для чогось (відомо для чого) приплітає і БПП. Звертаюсь до вас Андрію Івановичу не як ефемерне БПП, а як керівник фракції Блоку Петра Порошенка у Львівській міській раді. Дуже зручно, з київських партійних офісів коментувати події у Львові. Якби до львів’ян сьогодні вийшли б ви, а не помічники, заступники і тд то такої ситуації можна б було уникнути. Ви зробили заручниками своїх амбіцій і працівників міської ради, і всіх львів’ян. Знайома тактика, коли попереду вас ідуть жінки ( добре, що не діти) чи не так?", - зауважив депутат.

"Як керівник фракції офіційно і відповідально заявляю що БПП жодним чином не причетна до бійки в міській раді. Всі звинувачення щодо БПП – відверта та цинічна брехня.
Я і мої колеги засуджуємо використання насилля при вирішенні будь яких суперечок. Водночас з сумом констатую, що тактика Садового, побудована на брехні, маніпуляціях та грі у "велику політику" і стала основним призвідником такої ситуації. П.с: Якщо ви, Андрію Івановичу з відповідальністю ставитесь своїх слів щодо причетності БПП до цих подій, зверніться в поліцію і там назвіть прізвища представників партії і наведіть докази їх причетності. Тоді це було б відповідально. От тільки у мене є в цьому великі сумніви. Лицемірство Вам ім’я, Андрію Івановичу!", - написав Адамик.

Як писав “Вголос”, у середу, 29 травня, під стінами Львівської міської ради проти активістів, котрі вимагають відставки міського голови, сталась провокація, до організації якої, ймовірно, причетний мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, напередодні депутати Львівської міської ради зареєстрували ухвалу про дострокове припинення повноважень мера Львова. Підстава – рішення суду про визнання Андрія Садового винним у бездіяльності щодо не закриття Грибовицького сміттєзвалища.

У понеділок, 27 травня, під стінами міської ради львів’яни оголосили безстрокову акцію протесту з вимогою відставки Садового.

Більше про те, хто й чому хоче усунути Садового з посади, – читайте у статті: Досить обкрадати місто! Львів обіцяє Садовому відставку.