Про це він сказав журналістам після засідання погоджувальної ради, передає «Proua».

«У нас є сумісники, з якими я проводжу, так би мовити, виховну роботу, і мені необхідне рішення комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України. Після цього я одразу ж, того ж дня звернуся до суду», - сказав Литвин.

Спікер підкреслив, що депутати, які були призначені на посади в органи виконавчої влади, повинні прийняти для себе рішення, де вони хочуть працювати - в Раді чи на новопризначеному місці.

Згідно із законом, у випадку якщо повноваження депутата, призначеного на роботу в органи виконавчої влади не були припинені через 20 днів після відповідного призначення, голова парламенту має право звернутися до суду для ухвалення відповідного рішення.

Нагадаємо, серед депутатів, які не склали повноважень після переходу на іншу роботу: Вадим Гривковський (Блок Литвина), Микола Шершун (БЛ), Ігор Калетнік (КПУ), Василь Горбаль, Геннадій Васильєв (обидва - ПР) і т. д.

Голова Львівської ОДА Василь Горбаль ще наприкінці квітня сказав у коментарі Вголосу, що вже подав у Верховну Раду України заяву про складання депутатських повноважень.

Однак Верховна Рада досі не розглядала питання про складення з нього депутатських повноважень.

Народний депутат від Партії регіонів Василь Горбаль був призначений головою Львівської ОДА 20 квітня 2010 року.