Народна партія виключає можливість блокування з Народно-демократичною партією на парламентських виборах у 2006 році. Про це заявив 22 липня на прес-конференції для журналістів заступник голови Народної партії Олег Зарубинський в Івано-Франківську. "Блокування Народної партії з НДП - це тільки бажання Пустовойтенко", - сказав він. А "позиції Литвина і НДП розійшлися давно".

За його словами, це трапилось ще в листопаді 2004 року під час "помаранчевої революції", коли НДП разом з колишнім головою адміністрації Президента Віктором Медведчуком закликали депутатів не реєструватися, "щоб тим самим блокувати роботу парламенту". А позиція НПУ й особисто Литвина, пишається Зарубинський, тоді полягала зовсім у зворотному.

Також, за словами депутата, у Народної партії є 18 пропозицій від інших партій про співпрацю на виборах 2006 року. "Головний постулат Народної партії - співробітничати тільки з тими політичними силами, що працюють на підвищення рейтингу партії, а не на його зниження", - підкреслив він.
Раніше лідер НДП Валерій Пустовойтенко заявив, що готовий блокуватися на виборах-2006 із НПУ Литвина.

Rupor з посиланням на Українські новини