Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає недоцільним сьогодні створювати більшість у Верховній Раді. Про це він заявив на засіданні парламенту, коментуючи заяву трьох фракцій – "Наша Україна", БЮТ і Української народної партії, оприлюднену лідером фракції БЮТ Олегом Білорусом. У заяві зазначалося, що настав час підписати міжфракційну угоду про створення парламентської більшості.

За словами Литвина, коли під час його зустрічі з Президентом України Віктором Ющенком піднімалося питання про створення парламентської більшості, то голова ВР тоді сказав, що для того у кабінети Секретаріату Президента необхідно “повернути інших людей, які знають, як створювати більшість”.

За його словами, у такому випадку треба, "щоб кожному депутату викрутили руки і щоб він підписав (документ) про створення більшості". "Якщо комусь дуже велика сверблячка створити більшість у парламенті, переколотити парламент, тоді треба переділити усі портфелі", - наголосив Литвин.

Спікер зазначив, що нинішня влада "розділила країну на три політичні сили" і хоче, "щоб парламент обстоював інші політичні інтереси". "Я переконаний, що цього не буде. Парламент буде парламентом", - наголосив голова ВР.

УНІАН