Голова Верховної Ради України Володимир Литвин виступає проти будівництва ядерного сховища в Чорнобильській зоні. Про це він сказав під час зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування Кіровоградської області, передає УНІАН.

За словами Литвина, це недоцільно робити з екологічної точки зору на перетині декількох рік і поблизу населених пунктів.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко під час відвідування Чорнобильської АЕС 8 грудня заявив про готовність ухвалити політичне рішення про поховання ядерних відходів з інших країн у Чорнобильській зоні у разі схвальної оцінки експертів і вчених і після суспільного обговорення цієї теми.

Президент відзначив, що такі вигідні пропозиції можна буде розглянути після детального вивчення на всіх етапах проектів щодо поховання. «Це довгострокова перспектива, що, насамперед, має бути схвалена громадськістю», - сказав Ющенко, наголосивши, що без суспільного схвалення, навіть маючи економічне обґрунтування, таких рішень він не буде приймати.

proUA з посиланням на Подробности