Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає питання створення блоку Народної партії з НСНУ і БЮТ дуже складним і з його рішенням не треба поспішати. Таку думку він висловив в інтерв’ю журналові «Бизнес», передає «proUA».

Відповідаючи на запитання про те, визначився він з тим, чи буде його партія приєднуватись до блоку партій Ющенка і Тимошенко, Литвин відзначив: «Це дуже складне питання. Щоб забезпечити собі та певному колу людей, з якими я працюю, спокійне життя, достатньо потрапити під це крило. Але я на цю проблему дивлюся ширше: треба думати, яким буде новий парламент і що він зробить для країни. Виходячи з цього й потрібно вибудовувати плани виборчої кампанії. Сьогодні заганяти себе під парасольку, мені здається, передчасно як для Президента, так і для прем’єр-міністра і, природно, для мене. Так що це справа часу і політичних консультацій, а також політичних прогнозів і перспектив».

При цьому, коментуючи заяви Безсмертного, про те, що Литвин буде третім номером у списку блоку, спікер відповів, що почув про це зі ЗМІ і це не той випадок, «коли можна спілкуватися через пресу». Литвин також відзначив, що в цій ситуації він може розглядати цю пропозицію, як «тиск чи пропозицію, від якої буде дуже складно відмовитися». «Одна справа – вести переговори з Віктором Ющенком і Юлією Тимошенко... А якщо Роман Петрович хоче вести переговори, нехай він з моїми заступниками на цю тему і розмовляє», – підсумував Литвин.

ІАП "Депутат"