Спікер Литвин спрогнозував політичне майбутнє України виданню "Дзеркало тижня". За його словами 1 січня конституційні зміни таки наберуть юридичної чинності і прем'єром залишиться Тимошенко. Пан Литвин переконаний, що Юлія Володимирівна дасть свою згоду на входження в блок із "Нашою Україною" тільки за умови надання їй гарантії у прем"єрстві по закінченні парламентської кампанії.

І у тому ж виданню Юлія Тимошенко дала гострий коментар щодо співпраці парламенту та уряду. Неголосування параламентаріїв за деякі урядові законопроекти щодо СОТ вона назвала "підкопом під велетенську роботу, зроблену урядом". Тимошенко звинуватила особисто спікера Литвина у тому, що він, цитую, "непомітно і безжально поховав урядові ініціативи".

На запитання, чи втратили сенс теоретичні розмови про входження Народної партії України Литвина до блоку з "Народним союзом "Наша Україна" і БЮТ, пані Тимошенко вкотре запевнила, що вона — надійний член команди Президента і, за її словами, свій вибір вона вже зробила. "Що стосується формату блока, час покаже. Покаже, хто є хто", додала прем'єр.

5 канали