Голова Верховної Ради Володимир Литвин сумнівається, що парламент може прийняти якісь рішення або рекомендацій щодо звільнення ряду посадовців у зв’язку із ситуацією, яка склалася на ринку газу. Таку думку Литвин висловив у вівторок журналістам після погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій і груп.

Спікер наголосив, що під час звіту Кабміну з даного питання парламент ухвалить «нормальне рішення, яке відповідатиме законодавству».

При цьому Литвин висловив гадку, що парламент ухвалить рішення про заборону підвищення тарифів на газ для населення України. «Це те рішення, на яке зможе вийти парламент», - сказав він.

При цьому він наголосив, що у зв’язку із ситуацією, що склалася на ринку газу, кожна політична сила в Україні намагається заробити собі додаткові дивіденди на парламентські вибори, які відбутися цього року.

Литвин також критично поставився до пропозиції лідера БЮТ Юлії Тимошенко денонсувати угоди, які були підписані 4 січня 2006 року в Москві між «Газпромом» і «Нафтогазом України». Литвин сказав, що «денонсувати можна все», проте при цьому спікер нагадав, що інших угод, які б забезпечували постачання газу до України з Росії, на даний момент немає.

proUA