Голова Верховної Ради Володимир Литвин обіцяє адекватну реакцію парламенту щодо організаторів "хвилі народного гніву".

Як сказав Литвин під час зустрічі з творчим колективом газети "Голос України", остання сесія Верховної Ради цього скликання буде непростою.

Спікер зазначив, що на наступній сесії буде "застосовуватись сценарій тиску на Верховну Раду, так би мовити, невдоволених - "хвиля народного гніву" вже штучно організована в областях". За його словами, "реакція парламенту щодо організаторів, які хочуть ще раз провести виборчу кампанію на хвилі збурення, буде адекватною".

"Нам потрібно створити умови, щоб люди спокійно жили і працювали, щоб на виборах вони спокійно і осмислено сказали, чого вони хочуть – якої політики, якою бачать країну", - підкреслив Литвин.

Як відомо, у четвер представники Народного блоку Литвина повідомили, що їм стало відомо, що 7 лютого під стінами парламенту зберуться 20 тисяч осіб з протестом проти рішень Верховної Ради.

Водночас керівник юридичного департаменту блоку "Наша Україна" Роман Зварич повідомив, що "Наша Україна" вирішила не проводити перед Верховною Радою акцію протесту проти відставки уряду.

Українська правда з посиланням на УНІАН