Голова Верховної ради Володимир Литвин переконаний, що після проведення парламентських виборів 2006 року в Україні відбудеться істотний перерозподіл посад. Таку думку спікер висловив у п’ятницю на форумі молодіжних лідерів України.

Литвин наголосив, що на сьогодні в органах влади є певна конфронтація. За словами спікера, "така конфронтація нікому не потрібна".

Литвин також зазначив, що, насамперед, певна конфронтація між органами влади пов’язана з "боротьбою за місце під сонцем". Спікер вважає, що цілком з’ясовним є той факт, що владу критикують її опоненти. В той же час, за словами Литвина, абсолютно незрозумілим є той факт, що "людина при владі бореться проти самої ж влади".

Литвин також наголосив, що на сьогодні дуже багато хто зацікавлений зайняти місце у владі після виборів-2006.

В ході форуму Литвин також зазначив, що необхідне омолодження всієї української політики і влади. Він наголосив, що останнім часом цей процес відбувається, хоча йде він дуже поволі. За словами спікера, якщо раніше середній вік чиновника становив від 45 до 50 років, то сьогодні це 44-45 років. В той же час, на думку спікера, найбільш оптимальний вік для політика – 40 років. Спікер наголосив, що в такому віці, як правило, вже є досить досвіду і енергії.

Спікер також наголосив, що на сьогодні українська молодь повинна мати політичну структуру. За словами спікера, молодь повинна розробити свою програму і своє бачення подальшого розвитку України. Литвин зазначив, що зараз повинні бути три складові молодіжної політики – освіта, житло і робота. Литвин також висловив думку, що саме молодь повинна висувати свої пропозиції щодо реалізації державної політики. Саме у такому разі, вважає він, "політика буде реальною".

proUA