Відповідне рішення ухвалено під час засідання групи, передає кореспондент УНН.

«Є пропозиція після обрання голови ВР і заступників розглянути питання про призначення Прем'єр-міністра», - сказав Литвин.

Відповідну пропозицію голови підготовчої групи Володимира Литвина підтримали представники Партії регіонів, КПУ і самовисуванців.

За прогнозами В.Литвина, Верховна Рада зможе розглянути питання про затвердження глави уряду на ранковому засіданні у четвер 13 грудня.

Згідно з відповідним рішенням, питання про призначення Прем’єр-міністра буде розглянуто після обрання Голови ВР та його заступників.
Водночас, підготовча група не підтримала пропозицію представників партії «УДАР» щодо затвердження кандидатури Прем’єр-міністра після формування комітетів ВР.

У той же час опозиційні сили виступили проти призначення прем'єр-міністра, зокрема, член «Батьківщини» Сергій Сас заявив, що відповідно до регламенту ВР, до затвердження складу фракцій і обрання керівництва, а також формування комітетів, Верховна Рада не має права давати згоди про призначення прем'єр-міністра.

   Янукович вніс кандидатуру Азарова на прем'єра

За словами голови Партії регіонів у Верховній Раді VI скликання Олександра Єфремова, Азаров може стати прем’єром вже 12 грудня.

Джерело: УНН