До першої п'ятірки Народної партії можуть ввійти голова Верховної ради Володимир Литвин, народна артистка України Софія Ротару, академік-історик Віталій Смолій, перший український космонавт Леонід Каденюк та голова Верховного суду України Василь Маляренко. Відповідні кандидатури на чолі списку партії запропоновано до розгляду делегатам з'їзду політрадою Народної партії, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на джерела серед членів політради.

До другої п’ятірки, ймовірно, ввійдуть народні депутати Катерина Фоменко, Ігор Єрємєєв, Олег Зарубінський, Василь Калинчук та Вадим Гуров. За інформацією "Української правди", на 13 місці в списку буде колишній перший помічник президента Кучми Сергій Льовочкін.

На даний момент розпочав роботу 2-ий етап 8-го позачергового з'їзду Народної партії, після якого пройде міжпартійний з'їзд Народного блоку Литвина. Міжпартійний з'їзд виборчого блоку політичних партій "Народний блок Литвина" у складі Народної партії, Партії всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість" та Української селянської демократичної партії, проводитиметься у закритому режимі. На з'їзді буде затверджено список кандидатів у депутати на виборах 2006 року.

Українська правда