Як інформує прес-служба українського парламенту, у молитовному сніданку взяли участь народні депутати України, парламентарі зарубіжних країн, представники дипломатичних місій, релігійних та громадських організацій.

 

Голова ВРУ Володимир Литвин у своєму зверненні до учасників сніданку зазначив, що «молитва, як момент істини, як одкровення з Господом і цілковита відвертість із самим собою стала б в нагоді багатьом народним депутатам, особливо перед тим як поринути у вир політики».

Спікер вважає, що у передвиборчий період молитва має стати особливо актуальною для теперішніх та майбутніх політиків, адже «передвиборчі спілкування з людьми вимагають особливої правди, відвертості, небайдужості, зречення від лицемірства і припинення того, що нині відбувається в Україні - ярмарки політичного лицемірства».

Володимир Литвин також зауважив, що нинішня виборча кампанія «вибудовується в основному і переважно на ненависті».

«У ненависті не може бути віри - це аксіома. У ненависті не народжуються діти. І я дуже хотів би, щоб сьогодні наш голос був почутий усіма, хто причетний до політичної кампанії», - зазначив керівник українського парламенту.