Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що має намір звернутися до Апеляційного суду міста Києва про дострокове припинення повноважень ще 3-4 народних депутатів - сумісників. Про це Литвин заявив журналістам після засідання погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій і груп у понеділок.

У той самий час, Литвин не зміг уточнити прізвища цих депутатів. Спікер також підтвердив факт дострокового припинення судом депутатських повноважень 10 депутатів-сумісників. Він сказав, що прізвища цих депутатів будуть найближчим часом оприлюднені на сайті Верховної Ради.

Литвин також відзначив, що скептично ставиться до того, що завтра депутати-сумісники можуть достроково скласти з себе депутатські повноваження в обмін на голосування деякими фракціями по пакету законопроектів із вступу України до СОТ, а також із житлового будівництва. «Цього не буде, тому що цього не може бути», – сказав Литвин.

Литвин відзначив, що в ході сьогоднішньої погоджувальної ради спроби почути відповідь від Прем’єр-міністра про подальші дії депутатів-сумісників не увінчалися успіхом. При цьому спікер підкреслив, що така ситуація має логічне пояснення, оскільки це питання вирішує не Прем’єр-міністр.

Зі свого боку, Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко в інтерв’ю журналістам після погоджувальної ради, коментуючи проблему з депутатами-сумісниками, підкреслила, що вона спробує поговорити із сумісниками.
proUA