Спікер Володимир Литвин оголосив перерву в роботі парламенту, зібравши в себе керівників фракцій. Це сталося після того, як опозиція відмовилася розблокувати трибуну парламенту, вимагаючи звільнення депутатів-сумісників.

Депутати оточили трибуну. Вони скандували "Сумісників геть!" та "Ганьба" і тицяли пальцями в президента Ющенка, який сидів у залі парламенту.

Володимир Литвин просив декілька разів депутатів заспокоїтися, показуючи законопроект голів фракцій про повернення до законопроектів по СОТ.

Після того, як хтось звинуватив Литвина у потуранні Кабміну і президенту, Литвин обурено заявив: "Я лягаю під когось іншого, а не під виконавчу гілку".
Прем’єр Юлія Тимошенко декілька разів підходила до президента і про щось з ним шепотілася.

Помічник президента Віра Ульянченко переконувала в залі лідера "Регіонів України" Раїсу Богатирьову.

Есдек Ігор Шурма звернувся до президента "напряму з дозволу Литвина" з питанням, чи це законно, коли "за законопроекти сьогодні проголосують Бойко, який є по суті священиком, і секретар РНБО Порошенко".

Депутат Бондарчук з КПУ зламав мікрофон спікера. Комуніст Саламатін, зайнявши місце в президії, заявив: "Караул стомився - всі пішли додому!". Окрім нього до президії прорвались ще кілька комуністів.

Як відомо, Верховна Рада має до канікул прийняти законопроекти по СОТ. Щоб вирішити це питання, до парламенту прийшли президент і прем'єр.

Українська правда