У президії Верховної Ради поновилася бійка між депутатами фракцій Народної партії і КПУ.
Бійка поновилася після того, як Голова Верховної Ради Володимир Литвин поставив на голосування питання про ухвалення в цілому проекту закону «Про внесення змін до Закону України «Про ставки вивізного мита на насіння деяких видів олійних культур». Представники КПУ пообіцяли зробити все можливе, щоб даний закон не був прийнятий. З-під Литвина витягли крісло, і він продовжив роботу стоячи.

Володимир Литвин через ситуацію, що склалася, після результативного голосування із вищезгаданого закону (за його ухвалення в цілому проголосував 231 народний депутат), а також після результативного голосування згідно із законом «Про внесення змін до Закону України «Про страхування» (за його прийняття проголосувало 245 народних депутатів) змушений був залишити сесійну залу. Під час бійки на столі спікера знову зламали мікрофон.

На даний момент депутати з фракції КПУ повністю окупували президию, прибравши стільці спікера і віце-спікера. Услід за Литвином сесійну залу залишив і перший віце-спікер Адам Мартинюк.

Небажання депутатів із фракції КПУ допустити голосування з даних законопроектів пов’язано з тим, що обидва прийнятих законопроекти входять до пакету законопроектів щодо вступу до СОТ.

ProUa