Ющ Трипільський розпочав свою передвиборчу кампанію. Льоха-Мерседес-Івченко замість того, щоб перебувати на прес-конференції в Львові, пішов сьогодні на стрілу з Ющенком, бо там йому пообіцяли високу посаду.

Про адекватність Ющенка складаються легенди, але в якості передвиборчого фундаменту спиратись (хоч і частково) на абсолютно маргінальну (підстільну) партію КУН, в принципі, тупо. Але що йому ще залишається? На майбутніх виборах він успішно пролітає і швендяє доглядати в США за колорадськими бджолами.

Представники КУНу (і без Івченка) за час пресухи і під час віче нагородили Юща стількома титулами та атрибутами, що можна засумніватись в їх християнскості, яку вони також не забували розвертати на кожному кроці. Заява "я люблю Ющенка – бо він християнин" – це ще не вершина їх поезії.

Кунаки, окрім влюбльонності в Юща, задекларували свою симпатію до середнього класу. Називали один одного друзями (друг Микола, друг Степан) та відзначились присутністю на пресусі старікашками, які своїми традиційно-маразматичними запитаннями і коментарями паскудили всю маліну.

Особливо зазвіздився цього разу відомий львівський політолог Звєрєв. Як виявилось, він є представником славного у віках видання "Хлібороб".

В сигнальних вогнях таких манюніх партій завжди присутні несусвітні панти та амбіції. Минулого тижня яскравим прикладом розпантованості був "Єдиний центр". Цього разу – КУН. Кунаки заявили про рішучу і потужну силу (тобто КУН) до якої галичани прив’язані на генетичному рівні. КУН – впливова і стрижнева (в певні періоди часу) політична сила на Україні. Свідомі громадяни мають голосувати за Ющенка: бо іншої альтернативи немає. Юлька і проффєсор – це вчорашній день. А Ющенко – найбільш проукраїнський і державотворчий (майже наївні) прєзік за всю історію України.

Наступні заяви кунаків, з огляду на деякі особливості та всюдиприсутню реальність (незважаючи на тотальну гіперреальність), важко не назвати перегаром сивої кобили. Ось ці перли:

1. Україна має стати острівцем, де може врятуватись Європа.
2. Ми будемо відроджувати Європу.
3. Захід захоплений побожністю українців.
4. Україна – стрижень світової політики.

Довелося звалювати з такої прес-конференції, щоб на пізнішому вічі, ще раз пересвідчитись в неадекватності деяких представників КУНу та інших, тіпа, націоналістичних партій.

На вічі виступальники забідкались відсутністю необхідної просвітницької праці в школах і садках. І те, що методи розповідання про подвиги Бандери, мало чим відрізняються від легенд про Валю Котика чи Марата Казея їх не гребе.

Звучали традиційні бандури. Звьозди балєта співали свої пісні. На сцену винесли пиво для футболістів патріотичного турніру. Скромно його пропіарили. Багато говорили. Дали слово Калинцю. Стояли на сцені у вигляді президії.

В той час, коли літній контингент стояв з прапорами біля сцени, декілька зелених кунівців зашарились з сочком за столиком, на щастя, сусідньої кафешки. Їх усміхнені фейси Ви зможете побачити на провокаційному фото. Хвилин за 15-ть, стручок з великим бажанням пропіаритись (центральний на фото) відзначився наступною заявою: "Я не хочу, щоб ці провокаційні фото з провокаційними підписами з’явились на сайті".

Для тих, хто в танку, офіційно повідомляється. Ще одна така гнила пред’ява, таваріщі кунівці, і звіздюліна буде летіти в голову, без жодних розмов.

Залишається тільки привітати Ющенка з такими послідовниками і прихильниками.