Міський голова Львова Любомир Буняк вирішив не спростовувати закиди народного депутата Олекси Гудими і на сьогоднішній прес-конференції підтвердив родинні стосунки з однією із співзасновників ТзОВ «Компанія «Енергоінвест». Однак, він повністю відкинув будь-які закиди у корупційних діях.
«Я познайомився з документами, які надав доблесний депутат Гудима. І я не розумію, в чому полягає момент корупції», – сказав Л.Буняк. «Члени моєї сім’ї і я сам працюю виключно у правовому полі, у чому ж тут полягає корумпованість? Прийшов інвестор, який вкладає кошти у підприємство, кілька мільйонів. Усе в рамках закону. Ця фірма надасть надійність електропостачанню в місті», – додав міський голова. Водночас він запевнив, що немає жодного впливу на приватну структуру.
Стосовно звинувачення з боку О.Гудими у тому, що «Енергоінвест» користується міською землею і комунікаціями комунального підприємства (розміщується на території ТЕЦ-1), однак у статутному фонді компанії немає частки міста, Л.Буняк зазначив: «Там нема і не повинно бути частки міської господарки. Розкрадати майно міста нікому не дам. Я б собі не дозволив, щоб родичі взяли комунальне майно, а займатися бізнесом нікому не заборонено».
Міський голова визнав, що родичем-співзасновником підприємства, яке веде будівництво парогазової енергоустановки на ТЕЦ-1, є його теща та риторично поцікавився, чи було б краще, якщо б усі його родичі були бомжами. Окрім цього, міський голова прочитав журналістам міні-лекцію на тему «Як поєднати бізнес і владу», наголошуючи, що вони мусять співіснувати і поєднуватися за допомогою закону, моралі та прозорості.
ЗІК