Міський голова Львова Любомир Буняк звинуватив народного депутата Олексу Гудиму у сумнівному використанні 1 млн. грн. під час „помаранчевої революції”.
Про це міський голова Львова заявив сьогодні на прес-конференції.
„Мені особисто розказував один наш народний львівський депутат, що Олександр Миколайович Гудима, коли була помаранчева революція теж поступив не цілком коректно, взявши 1 млн. грн. нібито для виплати видатків на помаранчеву революцію для львів’ян, які прибували до Києва на „помаранчеву революцію” і оправдуючі документів не повернув, а коли його спитали де ж документи, то ні документів, ні грошей не стало”, ― сказав він.
Любомир Буняк назвав це справжніми ознаками корупції.
„Це мені говорив наш народний львівський депутат, серйозна людина. Він говорить, що не зручно ці питання піднімати, бо про всіх нас скажуть, що ми робили не гарні речі. І цього не хотілося би, бо так гарно пройшла помаранчева революція, всі ходили з бантиками, з шарфиками”, ― додав міський голова.
За інформацією Любомира Буняка, частину грошей Олекса Гудима вже повернув.
„Так, якщо ти такий правдолюб і шукаєш там, де нічого немає, то варто і на себе подивитися”, ― наголосив міський голова.
Як повідомляло агентство, 8 лютого на прес-конференції народний депутат Олекса Гудима звинуватив міського голову Львова Любомира Буняка у корупції під час створення ТзОВ „Компанія „Енергоінвест” зі спорудження парогазової установки на території ТЕЦ-1 ЛМКП „Львівтеплоенерго”. Довідка, яку отримав нардеп Гудима в управлінні державної реєстрації Львівської міськради, за його словами, свідчить, що найближчі родичі міського голови Львова мають частку в ТзОВ, яке створене на базі комунального майна.