Міський голова Львова Любомир Буняк звинуватив суддю місцевого суду Франківського району Львова Мартьянову у корупції.
Про це Любомир Буняк повідомив сьогодні на прес-конференції.
Любомир Буняк вважає, що суддя Мартьянова виконує вказівки голови Апеляційного суду у Львівській області Валентина Государського.
„Депутат Кендзьор сам був мило вражений, як швидко розглядають його справу. Я переконаний, що тут обійшлося без хабара... Суддя Мартьянова – це оригінальний суддя. У суддівських інституціях говорять, що це ― посміховисько для суду. Це вона виконує пряму команду Государського за певні суми”, ― зазначив Любомир Буняк.
Любомира Буняка цікавить, за які кошти суддя Мартьянова подарувала дочці на день народження машину іноземного виробництва. Він вважає, що начальник УБОЗу у Львові має перевірити декларацію доходів судді Мартьянової.
Як повідомляло агентство, 15 березня Франківський районний суд м. Львова зобов’язав міського голову Львова Любомира Буняка сплатити народному депутату України Ярославу Кендзьору відшкодування через спричинені моральні збитки у сумі 50 тис. грн.
14 листопада 2002 року під час засідання сесії Львівської міської ради Любомир Буняк назвав одного з присутніх у залі засідань, маючи на увазі Ярослава Кендзьора, „спортсменом-фізкультурником, агентом КДБ”. У позовній заяві до Любомира Буняка Ярослав Кендзьор вимагав вибачення від міського голови, а також виплати матеріальної компенсації у сумі 100 тис. грн.