Керівник Львівської міської організації ВО "Свобода" Любомир Мельничук заявив, що поки львів’яни самостійно борються з проблемами, міська влада вміло розказує «байки».

Про це він сказав у ефірі "Народного толк-шоу", що на телеканалі НТА.

"Я пам'ятаю як наша фракція піднімала всі болючі для міста питання ще з 2010 року. Ми двічі відправляли тих всіх чиновників у відставку, а вони не йшли, тому що суди Януковича їх прикривали. Одні й ті самі люди впродовж 15 років роблячи свої справи довели наше місто практично “до ручки”. Вони замість того щоб вести дискусію, називають нас ворогами, а по телебаченню, яке належить дружині міського голови, - розказують різнокольорові байки, такі ж, які розказує Зеленський, відосики знімають. Цю технологію, яку зараз намагається використовувати Зеленський, Садовий зрозумів ще у 2006 році. А паралельно з оцим є реальне життя міста. Є львів'яни, які живуть з усіма цими проблемами. Таких львів'ян і львів'янок є тисячі, десятки і сотні тисяч.

Перед кожними виборами львів'янам починають закидати декілька тез. Перша теза: може бути значно гірше. Друга теза: щось та й робиться. Третя теза - це починають розказувати різноманітні страшилки, що навколо одні вороги і тільки чинний міський голова є осередком стабільності і хороших змін, як він зараз себе починає називати", - пояснив політик.

"Якщо ми говоримо про проблеми ЖЕКів. Якщо ти платиш квартирну плату за обслуговування будинку і прибудинкової території - все елементарно: тобі мають обслуговувати і будинок і територію. Що натомість хоче зробити наша міська влада? Спихнути це все на ОСББ. І абсолютно логічно, що якщо цей будинок новий, найближчим часом мешканці не матимуть проблем. Інша справа коли це стара кам'яниця на 10 квартир, більша половина з яких здається в аренду, а декілька сімей залишаються зі своїми проблемами. Саме через це в центрі міста вже далеко не найдорожча нерухомість! Перші поверхи під комерцію дійсно дуже дорого коштують, але квартири, які знаходять в старих будинках з дерев'яними сходами вже не коштують тих грошей як раніше, тому що ніхто не хоче з тим жити. Влада повинна діяти справедливо: якщо ти платиш за комунальні послуги - влада має ремонтувати ці будинки і ставитися до всіх львів'ян справедливо і по чесному. Не пробувати обманути, не пробувати перекинути ці всі проблеми, не пробувати дурити різноманітними фейковими меседжами і посилами. Наше місто дійсно найкраще, але за рахунок людей, а не чиновників, які довели його “до ручки”, - зазначив Любомир Мельничук..