Після ХІІІ меморіалу Ернеста Юста, в якому «Карпати-2» у фіналі змагань мінімально (0:1) програли винниківському «Руху», ходили чутки, що це останній матч «Карпат-2» в історії. За чутками, цю команду повинні омолодити та перейменувати на «Карпати-U-19», яка виступатиме у чемпіонаті України.

Інформація правдива, - каже Любомир Вовчук, тренер «Карпат-2» – Зараз до команди підключатимемо випускників школи. Будемо тренуватися, проводити контрольні ігри та готувати команду до чемпіонату України серед 19-річних. У нас фактично нічого не зміниться, тільки «Карпати-2» змінять свою назву на «Карпати-U19». У цій команді виступатимуть гравці 1994-95 років народження, а усі старші перейдуть до дублюючого складу команди. Хто тренуватиме «Карпати U-19», наразі не знаю. Це питання вирішує керівництво клубу. «Карпати-U19» виступатимуть у чемпіонаті України. Ліга повинна складатися з двох зон по вісім команд у кожній. У ній виступатимуть команди з тих клубів, які грають у Прем’єр-лізі.

Любомире, перейдемо до основної команди. Які враження від матчу «Металіст» - «Карпати»?

Негативні. Рахунок говорить сам за себе. «Карпати» не мали шансів у Харкові. На даний момент клас команди «Металіст» вищий, аніж у «Карпат».

«Карпати» програли три матчі поспіль після зимової перерви.

Це несподіванка. Усі надіялися, що прийшла група нових виконавців і щось зміниться. Як бачимо, команді наразі нічого виходить. Загалом, в команді проблеми в психології. У гравців є боязнь помилитися, боязнь не виграти матч. Команда зараз знаходиться в такому стані, що треба вигравати кожну гру, брати максимум очок. Психологічний стан не дозволяє розкуто гравцям почуватися на футбольному полі.

Чи є загроза у «Карпат» вилетіти в першу лігу?

Якщо глянути в турнірну таблицю, то така загроза є. Утім, не хочеться вірити, що це може статися.

Що вирішить, на Вашу думку, матч у Львові, в якому «Карпати» прийматимуть «Олександрію»?

Цей матч вирішить не все, але в чомусь буде визначальним. Це не буде основна гра, оскільки попереду ще залишиться кілька матчів. Утім, відповіді на якісь запитання вона таки дасть.

Фото: football-ukraine.com