Нещодавно скандальний бізнесмен Дмитро Копилов закрив ресторан "Че Гевара" в Одесі. Про це він повідомив у "Фейсбуці".

Відомий "любитель" Путіна та "русского міра" заявив, що через його антиукраїнську позицію люди перестали ходити в заклад.

Копилов зазначив, що з початку "перевороту" (так він назвав Революцію Гідності), справи"Че Гевари" різко пішли на спад.

"Щоб видати зарплату персоналу, доводилося з дому гроші тягати. Не можна плутати свої погляди і політику з бізнесом. Багато перестало до мене людей ходити, в зв'язку з тим, що я сепаратист . Так і казали, "у вас власник сепар, не підемо до вас", – написав Копилов.

Крім ресторану "Че Гевара" Копилов є власником охоронного агентства "Патріот". Також він не соромився висловлюватися позитивно про президента Росії Володимира Путіна, з яким він, нібито, колись навіть зустрічався.

В Одесі Копилова вважають причетним до організації побоїща 19 лютого 2014 року біля будівлі ОДА, коли тітушками були побиті десятки журналістів і громадських діячів, а також інших акцій проти активістів Євромайдану. Сам Копилов всі звинувачення заперечує.

Після побоїща 19 лютого він покинув Україну, коли над ним нависла загроза арешту по даній резонансній справі. Тоді під час візиту в Одесу Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що в найближчому майбутньому направить до Верховної Ради подання про зняття недоторканності з нардепа Миколи Скорика в зв'язку з подіями 19 лютого 2014 року. На той момент Скорик займав пост голови Одеської ОДА і також підозрювався в причетності до побоїща. Наприкінці 2017 року в Генпрокуратурі заявили, що не знайшли цьому доказів, після чого Копилов повернувся в Одесу.

Як писав "Вголос", батьки очільника “Укрпошти” Смілянського “відзначилися” антиукраїнською позицією.