— Нарада проводилась для того, щоб виробити спільні заходи взаємодії центральних органів з органами місцевого самоврядування. Нарада також була викликана тим, що зараз відбувається в державі, зокрема економічною кризою і необхідністю оперативно вживати заходи. В нараді взяли участь Тимошенко, Володимир Литвин, заступник голови ВР Микола Томенко, фактично всі міністри, крім силових і голови обласних рад.

Юлія Володимирівна наголосила, що зараз нагнітається істерія — що Україна в найгіршій ситуації і в усьому винен тільки уряд. Вона на конкретних фактах показала місце України серед інших країн, які також переживають кризу, зокрема, країн колишнього Радянського союзу — видно було, що Україна абсолютно не є в найгіршій ситуації.

На нараді йшлося про започаткування спільної комунікації з обласними радами. За підсумками запропонували проект розпорядження Кабінету міністрів «Про заходи взаємодії центральними органами влади з органами місцевого самоврядування». Документ містить багато заходів, серед них хотіла б відзначити, що: обов’язково повинні дотримуватись вимог законодавства щодо погодження кандидатур керівників підприємств, установ і організацій, спільно розробляти плани заходів спрямованих на зниження рівня міжрегіональних диспропорцій, було зобов’язано центральні органи до власних колегій включати представників рад, обов’язково залучати висококваліфікованих представників органів місцевого самоврядування для розробки проектів актів, законів і багато інших.

Також домовились, що на засіданнях Кабміну буде присутній спільний представник від обласних рад. Спочатку пропонувалося, що це будуть голови від кожної обласної ради, але вирішили, що представник буде один, який буде брати участь у всіх засіданнях. Він також буде попередньо отримувати проекти всіх рішень і постанов і розсилатиме їх головам обласних рад. Вони, у свою чергу, будуть надавати свої пропозиції, представник ці пропозиції буде узагальнювати, а на засідання Кабміну голови обласних рад будуть виїжджати по черзі.

Це буде представник від всіх обласних рад, який буде постійно тим займатися. А голови рад будуть по черзі їздити на засідання Кабміну. Тобто він буде таку технічну роботу виконувати — надсилати проекти, збирати зауваження і пропозиції, узагальнювати їх і тримати в курсі подій в Кабміні голів облрад.

Цим представником буде заступник Міністра регіонального розвитку В’ячеслав Негода. На нараді було наголошено, що Юлія Володимирівна буде прислухатись до тих пропозицій, які будуть висувати голови обласних рад.