Останні рейтинги свідчать, що довіра до Володимира Зеленського зараз навіть більша, ніж у першому турі президентських виборів. І це феномен для української політичної реальності.

Про це «Вголосу» розповів політтехнолог Тарас Загородній.

«У принципі, багато зі своїх обіцянок він виконав: це зняття недоторканності з нардепів, запуск Антикорупційного суду та ринку землі, повернення полонених тощо, - зазначив експерт. - Хоча поки немає і результатів у плані обіцяних посадок – але тут є нюанс: поки не почнуть працювати антикорупційні органи належним чином, посадок очікувати не варто».

Все ж, за словами Загороднього, українці бачать, що у чинного Президента є бажання працювати і те, що він не краде, та відсутність корупційних скандалів йдуть йому на користь. «Хоча в економіці покращення так і не відбулося, зокрема й через те, що призначили Гончарука і всю цю міністерську гоп-компанію і вони не знали, як реформувати країну», - уточнив політтехнолог.

І додав: «Зеленський також показав, що готовий піти проти Коломойського: «антиколомойським законом» продемонстрував, що він – не маріонетка олігарха. Тому люди готові пробачати йому помилки, бо голосували за злам системи – поки виборців він не розчарував».

Більше читайте тут: «Слуга народу» чи «лялька олігархів»: чим за рік відзначився Зеленський».