Зустріч у нормандському форматі не завершилася для України ні перемогою, ні зрадою.

Про це у прямому ефірі “Народного толк-шоу” на телеканалі НТА заявив голова фракції “Народний контроль” у Львівській міській раді Валерій Веремчук.

“Насправді ми знаємо тільки дуже малу частину із того, що було проговорено на зустрічі в нормандському форматі. Вісім годин зустрічей, а ми почули тільки кілька тез. Однозначно, що багато чого залишилося за кадром. І, напевно, з багатьох законопроектів, які виходитимуть з Офісу президента та від “слуг народу”, ми будемо розуміти те, що наразі для нас не відоме”, – зазначив Веремчук.

За словами політика, Президент України мав би чітко наголошувати на тому, що саме Росія є агресором. Зокрема, і в нормандському форматі. Втім, відсутність цієї заяви, вважає Веремчук, не означає, що президент Зеленський зрадив Україну:

“Те, що є зараз, – це не перемога і не зрада.Багато хто казав, що могло бути гірше, і я цим погоджуюсь”.

Також Веремчук підкреслив, що гарантові на перемовинах допомогли українці, які у переддень зустрічі вийшли на масштабні акції в Києві.

“Люди на Майданах були підтримкою, а з другої сторони – червоними лініями для президента”, – наголосив Валерій Веремчук.

Повний запис ефіру дивіться тут: