Про це заявив голова постійної депутатської комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем Михайло Дзюдзь під час засідання президії Львівської обласної ради сьогодні, повідомляє кореспондент «Вголосу».

Михайло Дзюздь нагадав, що у порядку денному чергової сесії Львівської обласної ради є питання про реорганізацію служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Львівській області. Це рішення передбачає ліквідацію трьох юридичних  підрозділів, а саме: Станції екстреної медичної допомоги м. Львова, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та Станції швидкої допомоги у м. Дрогобич. На місці цих підрозділів планують створити єдиний Центр медицини і катастроф.

За словами голови комісії, працівники цих підрозділів не проінформовані, як відбуватиметься процес, а також обурені тим, що їх хочуть приєднати до однієї юридичної особи.

Заступник голови обласної ради Володимир Гірняк зазначив, що підрозділи не приєднуватимуть до певної юридичної особи, а створять нову. Крім того, депутат наголосив, що реорганізація служби екстреної медицини передбачена законодавством і на Львівщині просто необхідно це зробити.

За словами Володимира Гірняка, департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації доручили провести громадські слухання з цього питання, на яких охочим пояснять особливості реорганізації та розкажуть усе про процес та його наслідки.

Як писав «Вголос», у вівторок, 16 лютого, відбудеться ІІІ чергова сесія Львівської обласної ради.