У Сполучених Штатах Америки назвали ім'я можливого працівника спецслужб, який подав скаргу на телефонну розмову президента США Дональда Трампа з главою української держави Володимиром Зеленським.

Про це повідомляє видання Breitbart.

За даними видання, інформатором є Ерік Чарамелла, який працює аналітиком в Центральному розвідувальному управлінні США. Повідомляється, що він був учасником розсилки електронної пошти адміністрації президента Барака Обами, зокрема, листів, які стосувалися виділення Україні кредитних гарантій з боку США на суму 1 мільярд доларів у червні 2016 року.

Імʼя Чарамелли зустрічається у шести електронних листах уряду Обами, які були опубліковані Державним департаментом згідно із законом про свободу інформації. У часи Обами Чарамелла обіймав посаду директора по справах Балтії та Східної Європи в Раді національної безпеки, де він займався політикою щодо України.

ЗМІ стверджують, що ім'я інформатора було розкрито в приватному порядку під час дачі свідчень у Палаті представників у справі про імпічмент президента США Дональда Трампа і принаймні на одному відкритому слуханні.

Також з’явилась інформація, що Чарамелла тісно співпрацював з колишнім віце-президентом США Джо Байденом і працював під керівництвом радника президента Обами з нацбезпеки Сьюзен Райс. Ба більше, він також співпрацював з колишнім директором Центрального розвідувального управління Джоном Бреннаном.

Нагадаємо, що лідер американської держави Дональд Трамп заявив, що інформатор, чиї побоювання послужили приводом для запуску процедури імпічменту, повинен показати себе.