Сьогодні, 1 лютого, свій День народження відзначає Президент футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський.

Про це йдеться на офіційному сайті футбольного клубу.

“Людей, по-справжньому відданих футболу, в Україні можна перелічити на пальцях однієї руки. В часи, коли з футбольної карти України зникають клуби з великими традиціями, Григорій Петрович вкладає в улюблену футбольну справу свої серце, душу та не шкодує коштів, цеглина за цеглиною будує у Львові таку команду, за яку рідному вболівальнику буде не соромно вболівати. Команду, на матчі якої ходитимуть цілими сім’ями, клуб, якому під силу досягати лише найвищих цілей. Перші плоди цих старань можна побачити вже зараз: армія прихильників «жовто-чорних» росте з кожним днем, на домашніх поєдинках футбольний клуб «Рух» збирає повні стадіони, команда демонструє стабільність та результат, львівський вболівальник нарешті отримав все те, чим був обділений останні кілька років. Поки – у Першій лізі, але всьому свій час і місце, ми рухаємось вперед – виваженими і впевненими кроками”, – йдеться у повідомленні.

Прогрес  львівського «Руху» сягнув далеко за межі футбольного поля,  бренд  клубу є найвпізнаванішим у Першій лізі завдяки унікальним менеджерським здібностям – далекоглядності та розумінню Президента  усіх тонкощів футбольної справи.

“Зокрема, й тому факту, що успішність клубу не обмежується одними лише результатами на табло. Львівський «Рух» небезпідставно на устах усієї України, адже ним опікується людина, яка створила максимальні умови для досягнення найвищого результату.  Але філософія львівського «Руху» не обмежується перемогами тут і зараз. Наш Президент думає не лише про сьогодення, але й про майбутнє. Григорій Петрович зацікавлений у тому, щоб на базі клубу виховувати нових футбольних талантів, якими в майбутньому зможе пишатись вся Україна. І саме з цією метою наш Президент  з дня в день невтомно працює над створенням такої футбольної Академії, аналогів якій не буде в Україні та всій Східній Європі. Майбутнє Нової Оборони Львова у надійних руках, адже її Президент не розкидується словами завчасно, заради банального хайпу, бо вважає, що вчинки красномовніші за будь-які слова, і це головна чеснота, яка відрізняє його від решти футбольних функціонерів, чеснота, яка характеризує його як людину мудру, стратега і топ-менеджера, відданого своєму клубу.

Футбольний клуб «Рух» вітає свого Президента з Днем народження! Григорію Петровичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя і здійснення всіх намічених задумів! Нехай Ваше коло однодумців росте, а  команда тішить грою та результатом! Віримо, що з Вашою підтримкою у нашого клубу попереду світле майбутнє – з безліччю перемог та трофеїв! Зі святом!”, – зазначили у “Русі”.