Психолог Валентин Кім оцінив перспективу зустрічі Володимира Зеленського і Володимира Путіна із психологічної точки зору.

Про це він розповів у коментарі для ІА «Вголос».

«Є дуже мало інформації, як саме Путін поводиться під час переговорів, адже жодні його переговори не були відкритими. Єдине, що ми знаємо,  це лише висловлювання після того, як переговори пройшли.

Я хочу сказати, що для того, щоб Зеленський був успішним із будь-ким (Путін, Меркель, Трамп), йому необхідно нарешті вийти із образу коміка. Він досі перебуває у полоні свого власного образу, де він все ще хоче подобатись і викликати у людей позитивну реакцію. Грамотний зрілий політик уникає необхідності викликати позитивну реакцію, він керується поняттям доцільності. У Зеленського такого я поки не бачу», – сказав Валентин Кім.

«Поки що у нашого президента головна мета – це взяти участь у переговорах, а це насправді є лише інструментом досягнення мети. У мене складається враження, що у Зеленського у цьому плані цілі немає, окрім, звісно, «миру будь-якою ціною».

Хочу також сказати, що з точки зору переговорних позицій у Зеленського немає жодного шансу на успіх. Вся справа в тому, що він намагається добитись від Путіна хоча б просто участі. Людина, яка найбільше зацікавлена у переговорах, володіє найслабшою позицією, бо Путін у цьому не зацікавлений, він може у будь-який момент розвернутись і піти, нічого не втративши. За таких умов втратить лише Зеленський, бо він вклав багато сил, аби витягти Путіна на ці перемовини. Тому переговорна позиція нашого президента є програшною. Не хочеш програти картковому шахраю, то не сідай із ним грати у карти», – підсумував він.

Більше читайте тут: Зеленський VS Путін: війна психотипів.