Про це Тягнибок заявив на зустрічі з українцями Рівненщини в рамках передвиборчого президентського туру країною, інформує прес-служба Рівненської обласної організації ВО «Свобода».

Зокрема, учора лідер «Свободи» провів низку зустрічей із громадою Рівненщини. Зокрема, кандидат на пост Президента України відвідав Сарни, Костопіль та Рівне. Під час зустрічей націоналіст презентував свою виборчу програму, що ґрунтується на «Програмі захисту українців», та поспілкувався з краянами.

На одній із зустрічей лідер «Свободи» розповів, що до нього звернулися жителі Сарненщини із проханням про допомогу, оскільки, за їхніми словами, місцеві представники правоохоронних органів – міліція та обласна прокуратура – покривають незаконний видобуток бурштину.

Тягнибок пообіцяв за цим фактом звернутись до керівника МВС та Генпрокурора з вимогою розібратися в ситуації.

«Відомо, що за одну ніч нелегальний копач намиває до трьох кілограмів бурштину середньою вартістю близько семи тисяч гривень, а таких незаконних старателів тут, на Рівненщині, працює щодня кількасот. У той самий час державне підприємство «Бурштинові копалини» видобуває за добу всього 12–20 кілограмів бурштину. Ви можете порівняти ці цифри та оцінити реальні втрати держави й територіяльної громади, не кажучи вже про те, що від незаконного видобутку бурштину надзвичайно потерпає екосистема краю. ВО «Свобода» уже протягом багатьох років виступає за те, щоби Українська держава та народ мали повний контроль за використанням надр».

Розповідаючи українцям Рівненщини про свою виборчу програму як кандидата на посаду Президента України, Олег Тягнибок зазначив: «Після повалення антиукраїнського режиму далеко не всі завдання виконано. Тепер завдання учасників переможної Революції гідності – захистити ідеали революції, а це можна зробити тільки викорінивши потворні плоди діяльности в Україні кривавого режиму Януковича. І найважливіший інструмент у цьому – повномасштабна люстрація, чого має домагатися кожен свідомий громадянин. Зокрема, ми маємо відсторонити всіх тих суддів, прокурорів та високопосадовців, що діяли в інтересах режиму Януковича. І найближчим законопроєкт про люстрацію має бути поставлено на голосування в парламенті» (свободівський законопроект про люстрацію: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=50422).