Про це власкору «Вголосу» повідомив голова Любешівської районної організації ВО «Свобода» Анатолій Пушкін.

Директор коледжу Юлія Подерня-Масюк, мотивуючи таке призначення, пояснила, що вона не зважає на одіозну політичну діяльність новоспеченого зама. В той же час директор додала, що Василь Корець –  хороший господарник, а серед молоді зараз не можна знайти нормальних працівників.

Ніяких публічних обговорень в селищі Любешів щодо новоспеченого зама не проводилось і до думки трудового колективу ніхто не прислухався. Хоча з достовірних джерел відомо, що працівники коледжу обурені таким призначенням.

«Це призначення свідчить про поступовий повзучий реванш комуно-регіоналів, адже, як відомо, Василь Корець був ставлеником та правою рукою некоронованого царька Любешівщини, нардепа-комуніста Адама Мартинюка. На жаль, голова районної ради Петро Нагорний та райдержадміністрації Олег Кух, рекомендовані місцевим ГО «Майдан-Любешів», не зреагували на це призначення. Хоча однією з головних вимог до влади тоді була прозорість і відкритість і непідкилимні кадрові призначення, недопущення до керівних посад старих комуно-регіональних пристосуванців. Як виявилось, на думку громади знову наплювали», – прокоментував ситуацію Анатолій Пушкін.