Приїзд генсека УЄФА Девіда Тейлора обставився традиційними, як для візиту делегації з великої землі, композиціями від щасливих аборигенів. Тейлор привіз до Львова цивілізацію, а вдячні аборигени нагодували нащадка капітана Кука свинячими вушками і вдягнули у вишиванку.

Сьогодні, усі співчуваючі Садовому, радісно сповістили краян про благодатний урожай від приїзду генсека. Передовою, безперечно, у цьому благовіщенні була прес-служба міської ради. Бо тільки вибрані могли послухати і пофоткати героїчного генсека, який не побоявся ходити вечірнім Львовом у присутності Садового.

Для зменшення форс-мажорних ризиків від різних львівських мазуриків, які тільки й мріють залізти в європейську кишеню, засяяв усіма кольорами райдуги Високий Замок, який вже тривалий час був на оффлайтовому приколі. Засяяли новими кольорами старі ліхтарі там, де потрібно.

Там, де було непотрібно – світло вирубали взагалі. Доки Тейлор шпіцірувався враженнями від італійських двориків, опер і солідеїв, деякі будинки біля Ратуші грілися свічками. І без Девіда Тейлора будинки на площі Ринок гріються свічками під час роботи ковзанки.

На інформаційному фронті була аналогічна ситуація. Там, де було потрібно літали світлячки блаженства від приїзду і вражень делегації УЄФА. На анонсах стояла повна тиша. Жодних інформацій про можливі зустрічі журналістів з генсеком Брєжнєвим не існувало в природі. Невідомо звідки, як то люблять вимахуватись побожні львівські мазафрекі "ex nihilo", з'явилась інфа про ранковий брифінг в аеропорту.

Традиційно-прилітний брифінг завжди обмежується 15-ти хвилинним тиражем. Цього разу, Тейлора вистачило на 12-ть хвилин. Прологовувала захід названий "брифінгом" – трійця Андрія Рубльова роботи Андрія Тарковського: Кміть (як видно на фото в галімому пальто), Садовий і Сеник.

Позитивно-вражений Тейлор впав у дитинство і пообіцяв Малюку незабаром повернутись. Наговорив купу компліментів потьомкінським селам міста Львова і як досвідчений дипломат дон-жуанно прошепотів камінним господарям міста та області одну цікаву річ з контексту любовного дискурсу: "Це гарне місто, але воно буде гарніше, коли завершиться будівництво стадіону." Як розшифровується аналогічна фраза у контексті вже загаданого любовного дискурсу знає кожен, хто хоч раз у житті мав якісь лямурні стосунки. Хто немав такого задоволення, міг прочитати у розумних книжках.

Ключиком до серця Тейлора буде стадіон (що символізує стадіонна чаша – див. у Фройда). От така європейська антиномія.

Для маляток і дівчаток залишається маленька підказка. Генсек Тейлор не порівнював процентні графіки підготовки українських міст до чемпіонату Євро 2012. І не тому, що це делікатне питання, а тому, що все вже й так відомо.

І полетить у травні потьомкінський стадіон над Львовом, як закохані Марка Шагала. У світлоносців, окрім освітлювальних функцій, існують й інші, не менш загадкові повноваження.