Відсторонений президент Венесуели Ніколас Мадуро заявив в інтерв'ю телеканалу Euronews, що гуманітарна допомога зі США отруєна та непридатна до вживання. Про це повідомляє ТСН.

Начебто, його джерела в Колумбії повідомляють, що вантаж прибув туди зіпсований і заражений. «Продукти повні канцерогенних хімічних елементів, вони не пройшли необхідний контроль, що призвело до ряду випадків харчового отруєння в Колумбії», — запевнив Мадуро.

Він вважає, що США і опозиція Венесуели надають населенню гуманітарну допомогу, щоб принизити країну. І пояснив, що заблокував доставку вантажу в республіку, оскільки боїться отруєння.

Мадуро наполягає на тому, що його країні не потрібна допомога інших держав. За його словами, Венесуела може сама про себе подбати, проте США заблокували 10 мільярдів доларів, що належать країні, і позбавили її можливості використовувати ці кошти на благо народу.

Диктатор звинувачує Сполучені Штати у використанні гуманітарної допомоги як частину плану з повалення його уряду.

Натомість Хуан Гуайдо, котрий оголосив себе тимчасовим президентом Венесуели, повідомив, що гуманітарна допомога прибуде до країни 23 лютого.