Івано-Франківська обласна прокуратура порушила кримінальну справу проти посадових осіб Регіонального відділення державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, – повідомили в прес-службі прокурора Івано-Франківської області

Кримінальну справу відкрито за фактом порушень чинного законодавства, зокрема щодо прийому документів від громадян для отримання кредитів на будівництво чи реконструкцію житла. Прокурорська перевірка виявила, що заяви громадян, які зверталися до Регіонального відділення щодо надання кредиту не приймалися, і в жодному випадку, відповіді про відмову чи надання кредиту заявникам не надавалися.

Такі дії посадових осіб Івано-Франківського Регіонального відділення державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, стверджує прокуратура області, – «призвели до порушення конституційних прав громадян, які тривалий час перебувають в черзі на отримання молодіжного кредиту». Посадові особи згаданого Регіонального відділення «розподіляли державні кошти на свій розсуд, маніпулюючи терміном надання кредиту та тими, хто має законне право на його отримання».

ЗІК