7 серпня відбулося чергове засідання ЦВК, яке провів заступник Голови Комісії Андрій Магера.

Також вчора Комісія зареєструвала 223 кандидати у народні депутати України, включених до виборчого списку Партії регіонів та 60 кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Політичної партії «Зелені» у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Також низкою постанов зареєстровано 273 кандидати у народні депутати України, висунутих 7 політичними партіями в одномандатних виборчих округах, зокрема:Партія Регіонів, «Зелені», Ліберальна партія України, «Віче», Конгрес Українських Націоналістів, «Держава», Всеукраїнське об’єднання «Центр».

Розглянувши відповідні документи та встановивши, що вони відповідають вимогам виборчого закону, Комісія зареєструвала 41 кандидата у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування в 12 регіонах України.

Також зареєстровано 5 уповноважених осіб Комуністичної партії України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
ЦВК зареєструвала низку довіренх осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах в 22 регіонах України.

Нагадаємо, вчора ЦВК виключила 10 кандидатів з виборчого списку політичної партії «Удар» Віталія Кличка, бо вони не подали вчасно документи.