Зараз браузер інтегрований з соцмережами «Одноклассники», «ВКонтакте», «Мой Мир» і Facebook, повідомила прес-служба компанії. Він також автоматично перевіряє пошту і миттєво повідомляє про нові листи, але працює лише з поштою Mail.ru.

«Якщо ви є власником іншого поштового сервісу, ви можете використовувати всі можливості браузера, за винятком сповіщень про нові листи», — пояснивпредставник Mail.ru Group. За його словами, цільовою аудиторією новинки є не тільки і не стільки користувачі сервісів Mail.ru, скільки любителі соціальних мереж.

Представник компанії відмовився назвати терміни запуску готової версії браузера, заявивши, що «це буде очевидно за результатами альфа-тестування». Альфа-версія буде доступна всім, хто залишить адресу своєї електронної пошти в спеціальній формі на сторінці amigo.mail.ru.

«Зараз ми збираємо пул охочих протестувати браузер Amigo. Альфа-версія буде вислана користувачам через кілька днів, про початок розсилки ми обов'язково повідомимо», — пообіцяв представник Mail.Ru Group.

У Mail.ru вже є браузер на базі Chromium, який називається «Інтернет». Однак у ньому немає настільки яскраво вираженої прив'язки до соціальних мереж.

Джерело: bfm.ru