Міністр транспорту і зв’язку України Євгеній Червоненко повідомив, що у автомобіля «Майбах», що дістався в спадок Мінтрансу від колишнього керівництва, вже є два потенційні покупці.

«Суму приходу (за продаж «Майбаха» – ред.) покажу всім, покупця не скажу ніколи, а то знову зурочать. Це, до речі, умова двох потенційних клієнтів», - відзначив міністр.

При цьому Червоненко підкреслив, що дешево автомобіль не продасть. «Якщо журналісти заважати не будуть, я все одно його продам дорого або обміняю на вагони», - відзначив він.

Нагадаємо, що раніше Червоненко вже заявляв, що не оголошуватиме ім’я покупця автомобіля «Майбах». За словами Червоненко, на авто досі не знайшлося покупця, оскільки люди побоюються розголосу, розмов і обговорення такої дорогої покупки.

Він підкреслив, що у жодному випадку не продаватиме «Майбах» за більш низькою ціною. «Я сам автомобіліст, - сказав він, - і не дозволю продати автомобіль за 100 тисяч». При цьому він відзначив, що якщо автомобіль не знайде свого покупця, він буде проданий фірмі «Майбах».

Оголошений на 5 квітня ц.р. аукціон з продажу автомобіля Maybach-57 (Майбах) перенесений на невизначений час. Стартова ціна автомобіля - 2 млн. 750 тис. грн.

Елітний автомобіль «Майбах» виставило на продаж Державне підприємство матеріально-технічного забезпечення залізниць України «Укрзалізничпостач» на початку березня цього року. Він був придбаний колишнім керівництвом Мінтрансу

Українська правда